Pogromcy Dachów to program wspierający aktywnych dekarzy. 

Dołącz do nas już dziś!

Jesteś fachowcem, pracujesz na sprawdzonych produktach renomowanych firm Dörken, ISOVER i Plannja. Chcemy dać Ci jeszcze więcej! Przystąp do Programu Pogromcy Dachów i zyskuj podwójnie pracując na dobrych materiałach.  

Jak to działa?

1. Wybieraj najlepszych 
Zdobywając kolejne dachy stosuj najlepsze produkty: folie dachowe Dörken, materiały izolacyjne ISOVER, blachodachówki i systemy rynnowe Plannja.

2. Rejestruj etykiety
Zbieraj etykiety naklejone na premiowanych produktach Dörken i Plannja i zaraz po zakupie rejestruj je na swoim koncie Pogromcy Dachów na stronie internetowej programu www.pogromcydachow.pl lub prześlij je do Centrali Pogromców na adres: MPL Verbum S.A. ul. Szelągowska 45a, 61-626 Poznań.

Zbieraj etykiety naklejone na premiowanych produktach ISOVER i prześlij je do Centrali Pogromców na adres: MPL Verbum S.A. ul. Szelągowska 45a, 61-626 Poznań podając swoje dane w Programie.

3. Sprawdzaj konto
Regularnie sprawdzaj swoje konto, gdzie możesz na bieżąco śledzić saldo punktów i dowiedzieć się o nowych promocjach i akcjach, które regularnie przygotowujemy dla Ciebie.

4. Zamawiaj nagrody 
Za pośrednictwem strony w każdym momencie trwania programu możesz zamówić nagrody i sprawdzić status wysyłki.